PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710925}
7,0 526
ocen
7,0 10 1 526
Texas Rising Narodziny Republiki
powrót do forum serialu Texas Rising - Narodziny Republiki

Komancze

ocenił(a) serial na 8

To jest nie do pomyślenia! Cholerna banda wyrzutków z całej Europy zawłaszczyła sobie ziemie narodów, które zamieszkiwały ją od TYSIĘCY lat, a te s.......e mieli czelność walczyć o swoje! I jeszcze żydowskiego bożka nie chcieli uznać!!! BRAK MI SŁÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 5
mp65warka

Narodów? To plemienia dzikusów były. :)

Sami zresztą też się wyrzynali na wzajem. Ale potem przyszli biali i zrobili czerwonym kuku.

Ot i aż tyle. Prawo silniejszego. Też mi nowość...

ocenił(a) serial na 8
Jascha

Rozumiem, że mówisz o białych dzikusach?!

ocenił(a) serial na 8
Jascha

I jesteś dumny(a), że przedstawiciele naszej rasy wymordowali całe narody?! Współczuję...

ocenił(a) serial na 9
mp65warka

oj biedactwo ile ty masz latek?

ocenił(a) serial na 8
czatny

Czyżbyś gadał do siebie przed lustrem, biedactwo intelektualne?! Bo ja mam wystarczająco dużo, żeby przerwać tę żenującą "wymianę zdań" z troglodytą, który nawet nie słyszał o gramatyce, o interpunkcji (jeśli wiesz, co to znaczy)... O merytoryce twoich ksenofobicznych "wynurzeń" w ogóle nie ma sensu się rozwodzić. Aż tak nisko nikt inteligentny nie odważy się upaść. Zatem nie zawracaj mi więcej dupy, faszysto, i wracaj tam, skąd wypełzłeś!

ocenił(a) serial na 9
mp65warka

No proszę, ile nienawiści w tym dzieciątku, biedactwo się zdenerwowało, nie płacz maleństwo, życie jest twarde, jeszcze wiele się musisz o nim dowiedzieć :)

ocenił(a) serial na 8
czatny

Przecież grzecznie prosiłem, żebyś się odyebało... Ale, jak każdy troll, musisz mieć ostatnie zdanie?! Gdybym oczekiwał odpowiedzi, zapytałbym, coś ty się z uporem maniaka przyyebało do mojego wieku?! Nawet mógłbym podziękować za komplement (gdybyś znało takie słowo), bo nazwanie kogoś w moim wieku "dzieciątkiem" (mimo ironii) sugeruje, że "życzysz" mi co najmniej dwusetki... Zatem ja już kończę, bo deszyfrowanie twoich wypocin obraża moją inteligencję, a tobie... pozostawiam ostatnie słowo, którego... i tak nie przeczytam... Żegnam!

ocenił(a) serial na 9
mp65warka

A ja moją szyderę i przykłady twojej głupoty pozostawię tu na forum, aż do twojej dwusetki i myślę, że ten mefetyczny smród będzie ci teraz boleśnie towarzyszył. Bo paradygmat nie czyni człowieka, lecz probabilizm empirii.
Trawestując klasyka: Sic Semper Ignaris!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones