PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788710}
4,9 331
ocen
4,9 10 1 331
Storyline
powrót do forum serialu Storyline

To wygląda jak trochę podrasowana "Szkoła". Nie wróżę sukcesu, bo tematyka tego typu jest po prostu płytka.

krzychu1526

Tego typu, znaczy o młodzieży? Chyba nie słyszałeś o Skins czy Skam. Ale zobaczymy jak to wyjdzie w polskich warunkach. W każdym razie da się tworzyć o młodych ludziach i dobre filmy i dobre seriale.

Pauleta

"13 reasons why" np. było świetne, bo porusza coś bardziej złożonego. Za to tutaj po zwiastunie widzę... no właśnie.

krzychu1526

Wygląda nieszczególnie, aczkolwiek to tylko zwiastun, w którym wypowiedziano zdaje się jedno zdanie. Skam i Skins też opowiada o normalnym, zwyczajnym życiu w przeciwieństwie do 13RW, a oba są świetne. Trochę marzy mi się właśnie tak dobry serial o młodzieży w polskich warunkach. Brytyjczycy dali radę, Norwegowie dali, więc my też byśmy mogli. Może to nie będzie akurat "Storyline", też w to wątpię, ale mógłby kiedyś powstać taki. "Wszystkie nieprzespane noce" pokazały, że w kinie da się o nich opowiadać, w telewizji to też mogłoby się udać.

Pauleta

"Skam" to typowa lewacka propagandówka. To też się zapowiada na propagandówkę. Takie Beverly Hills dla byłych mieszkańców wiejskich PGR'ów.

ocenił(a) serial na 3
0058yrrab

Oho, patrzcie Państwo, mamy tutaj przykład osobnika, którego wielce oburzyło to, że ktoś w serialu dla młodzieży, dotykającym ważnych problemów społecznych, ośmielił się wprowadzić wątek o homoseksualistach. :)

użytkownik usunięty
Versinn

W naszym kraju to nie przejdzie bo tych antypedalow jest wiecej niz ciebie D a jak ci tu zle i nie potrafisz sie dostosowac to co? Vvypierddalaj na zachod. Czesc

użytkownik usunięty
Versinn

A i jeszcze te wazne problemy spoleczne to niby co? Czy ten pedal ma isc z tym pedalem na randke czy ze jakis homofob(czytaj.ja) oplul mu ryja w tramwaju? Czy ze jakas sikorka zaciazyla z jakims pajacem najeb.anna na imprezie. O takich problemach mowisz. To jest hujnia a nie problemy D

ocenił(a) serial na 3

Mentalność takich osobników jak ty jest właśnie problemem, więc tylko potwierdzasz moje słowa.

Postępu nie zatrzymasz, radzę oswoić się z tą myślą.

użytkownik usunięty
Versinn

Ja nie ale rząd zatrzyma ten twoj "postęp"

Versinn

To co powtarzam każdemu piszącemu o postępie... liberalność, antyklerykalizm i multikulturalizm jest tylko jedną drogą postępu ze 100, a nawet tysięcy innych. Zachód sobie ubzdurał, że to jedyna słuszna droga, a w ostatnim czasie doświadczamy, że to jednak nie takie bajkowe i piękne jak próbują nam wciskać politycy, liberałowie i media. Dochodzimy do poważnych absurdów przeczących prawom natury człowieka jak np. "niech sobie nasze dziecko wybierze płeć jak dorośnie" albo to co ostatnio się stało z córką Pitta i Jolie. Żadna droga postępu nie jest dobra jeśli nie widzimy konkretnych skutków, a osobiście takich nie widzę poza utrudnianiem sobie życia sobie i nawzajem. Pozdro.

Pauleta

Po prostu to nie jest mój dział seriali... Nawet, gdy byłem młodszy jakoś nie czułem się związany emocjonalnie z bohaterami tego typu filmów czy seriali, bo sam nie miałem takich problemów, czułem jakby postacie były troszkę odrealnione. Oczywiście rozumiem, że niektórzy takie mają, ale osobiście uważam, że największe problemy ludzie tworzą sobie sami.

ocenił(a) serial na 1
krzychu1526

A mnie to wygląda na nowy trend, który zapoczątkowały te wszystkie produkcje z polsatu i tvn w stylu 'dlaczego ja?', itd... dodać do tego, to kwadratowe aktorstwo z YouTube w stylu abstrahuje, beksy i inne tego typu tasiemce, gdzie scenki wyglądają jakby to czytali bezpośrednio z kartki... ludzie siedzący na 500+ zamiast iść do roboty pewnie to łykną, bo to prosta forma, tania estetyka i coś co już znają i łatwo im wchodzi.

untochxble

uu mamy frustrata...

ocenił(a) serial na 1
krzychu1526

na szczescie to chwilowe :) wiem juz co omijac i czego nie klikac jak mi jakies trailery sugeruje.

użytkownik usunięty
krzychu1526

Mozesz sobie wrozyc. Gdyby tepi ludzie niw ogladali szkoly szpitali i tego gnoju z tvn i polsatu to by nie krecili takiego gowna jak to. Sony l, wystarczy spojrzec na ich polski oddzial i ich kurvva "rewir". Zrobili badania i okazalo sie ze to najlepiej schodzi w naszej telewizji i buuummm mowisz i masz D kurvva

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones