PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740115}
6,6 653
oceny
6,6 10 1 653
Saints & Strangers
powrót do forum serialu Saints & Strangers

Serial oglądałem na netflixie:) Zaskoczyło mnie, gdy po drugim odciunku okazało się, iż to już koniec (nie sprawdziłem od razu, że to tak krotki serial, a wlasciwie film dwu-odcinkowy)... Sam film bardzo fajny, oddawał doskonale klimat. Jedynie mało realna wydawała mi się koncówka filmu ... Jak niby namierzyli ich miasteczko (ci co oglądali wiedzą o co chodzi, bo nie chce spoilerowac)...

Ogolnie polecam

ocenił(a) serial na 3
kogito

Cywilizacyjna, europejska dzicz lat 20-tych XVII wieku niosąc słowo boże dociera do, współczesnej mu, cywilizacji Ameryki północnej. Jakie to szczęście, że cywilizacja chińska, mimo epokowego wynalazku jakim był proch nie zmiotła z powierzchni ziemi ludów Euroazji tworząc rezerwaty z zapitymi białasami - 3/10 !!!

ocenił(a) serial na 8
kogito

Cholera. Ściągnąłem z neta i obejrzałem jeden odcinek, a ty mi mówisz, że w 2x lepszej jakości mam go na netflixie ;)

ocenił(a) serial na 8
kogito

Co najmniej dwa statki tam dotarły i wróciły do Anglii, mapy już wtedy potrafili robić. Ponoć mapę tej zatoki mieli już wcześniej, przed założeniem kolonii, ktoś te choroby, które zabiły całe plemię musiał tam dostarczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones