Problem trzech ciał
powrót do forum 1 sezonu

Słaby casting tej głównej bohaterki, zupełnie nie pasuje, jak już z Wonga zrobili babkę to już mogli takiej sexi wersji z qrwikami w oczach nie robić, tylko kogoś o subtelniejszej urodzie. I mogliby tyle nie przeklinać, co chwila f#cking f#ck i f#ck, chyba jakiś nastolatek pisał scenariusz i myśli, że jest cool.

Ale po dwóch odcinkach uważam, że kompletnej tragedii nie ma, da się to oglądać, dość sprawnie nakręcone i fabuła trzyma się kupy, te przeskoki czasowe i miejscowe nadają dynamiki. Ale i tak lepiej obejrzeć wersję chińską, która może i trochę się dłuży i taki slow burn, ale jest znacznie głębsza (siłą rzeczy, tam jest 30+ odcinków a tu 8).

Obejrzę jednak do końca, ciekawi mnie jak wyjdzie scena na kanale panamskim, Chińczycy bardzo fajnie to pokazali u siebie, wbijało w fotel mocno.

ocenił(a) serial na 6
Jurek_666

Bo grupa docelowa wiekszosci co robi netflix to nastolatkowie i dlatego tyle od nich jest badziewia.Po 1 odc nie bede tracił czasu,możesz strescic ogólny zarys?

aronn

A oglądałeś wersję tencenta lub czytałeś pierwowzór? ja np. właśnie widziałem wersję chińską ale książek nie czytałem, zamierzam nadrobić, ale zacznę od 2. tomu, bo pierwszy to ponoć i tak ogromny setup i trzeci raz nie chcę tej samej historii łykać. Co do tego tu netfliksowego tworu to skończyłem wczoraj o 3 nad ranem, imo warto obejrzeć te 8 odcinków, zasłużone 7/10 może nawet 7,5.

aronn

A oglądałeś wersję tencenta lub czytałeś pierwowzór? ja np. właśnie widziałem wersję chińską ale książek nie czytałem, zamierzam nadrobić, ale zacznę od 2. tomu, bo pierwszy to ponoć i tak ogromny setup i trzeci raz nie chcę tej samej historii łykać. Co do tego tu netfliksowego tworu to skończyłem wczoraj o 3 nad ranem, imo warto obejrzeć te 8 odcinków, zasłużone 7/10 może nawet 7,5.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones