PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=159714}

I wszyscy razem

All Together Now
7,6 220
ocen
7,6 10 1 220
I wszyscy razem
powrót do forum serialu I wszyscy razem

Dziwne,

ocenił(a) serial na 7

że tak mało osób pamięta ten serial.Przeciż nie było to znowu tak dawno..

dustman

Ja go pamiętam, i pamiętam, też, że lubiłem go. Tyle, że żadna ze stacji nie ma chyba zamiaru go powtórzyć, a szkoda.

ocenił(a) serial na 9
grzegorz_02

pewnie że pamiętam go.Zabawny,dopiero teraz zajarzyłem że English to ten z "Pod Wiatr". Ale przede wszystkim to tutaj pierwszy raz widziałem Radhę Mitchell.Potem oglądałem tylko dla niej.

ocenił(a) serial na 6
dustman

a ja to oglądałem, ale zapomniałem... dopiero przeglądając stare kasety vhs odkryłem to ponownie. Nawet fajny serial, zwłaszcza ten łysy menedżer Wayne był dobry:)

użytkownik usunięty
dustman

Dołączam się do pamiętających. Fajny serial lat 90'.

ocenił(a) serial na 10
dustman

Ja też ten serial pamiętam. Kiedyś leciał w wakacje na Polsacie. Szkoda, że żadna stacje nie chcę wznowić emisji. Najgorsze, że jedynie co znalazłem z "All together Now" to tylko to:

http://www.youtube.com/watch?v=yU99CB7oYxA

ocenił(a) serial na 10
Wiencor

hej "Wiencor" dzieki wielkie za linka,szukalem czegokolwiek na temat serialu i na próżno.Serial lecial chyba w latach 97-98,pamietam że momentami byl bardzo smieszny,póżniej odszedl Gary Who i Rebecca Gibney no i serial stal sie po prostu nudny.Szkoda że zadna stacja nie kwapi sie aby go powtorzyć.
PS jakby ktos chcial przypomniec sobie seriale i programy z lat dziećiństwa zapraszam tu;
http://www.nostalgia.pl/

Wujek_Sam

Gówniany był.

Szkoda czasu na niego. Dobrze,że go nie powtarzają bo to serial dla odmóżdżonych

ocenił(a) serial na 8
gosiagosia333

gosiagosia333 Aż za dobrze znam twój gust i nie mam najmniejszej ochoty dłużej zajmować się tą kwestią, bo to czysta strata czasu.
A wracając do czegoś sensowniejszego to świetnie pamiętam ten serial. Bardzo miło go wspominam. Również chciałbym, aby Polsat wznowił emisję.

użytkownik usunięty
gosiagosia333

Czy ja gdzieś już przypadkiem widziałem podobne Twoje negatywne do bólu komentarze o jakichś filmach/serialach? Tak mi coś po głowie chodzi.

dustman

Ja pamiętam ten serial jak przez mgłę, nawet nie wiedziałem, że był australijski (myślałem, że USA), w sumie to znalazłem go dzieki bratu, bo pamiętał tytuł :)

ocenił(a) serial na 7
dustman

Oglądałam ten serial lata temu ale doskonale go pamiętam, bardzo zabawny, chętnie znów bym go obejrzała.

ocenił(a) serial na 6
dustman

jako 15 latkowi mi też się w miarę podobał, choć w sumie to zwykły amerykański gniot. no było parę gagów, leciał na polsacie jakoś w latach 1996-1998?

ocenił(a) serial na 8
kapral11

Po pierwsze nie gniot , a po drugie nie amerykański tylko australijski.

ocenił(a) serial na 8
dustman

Może faktycznie nie tak dawno , ale jednak ( w tv ogólnodostępnej przynajmniej ) było to w minionym wieku , a to już tak brzmi starawo :)
Świetny serial , z chęcią bym go sobie przypomniał.
pzdr.

ocenił(a) serial na 8
dustman

Ja też pamiętam ten serial, bardzo go lubiłam oglądać...

Lilka840

Ja też. I jeszcze jeden serial z sentymentem wspominam: Pełna Chata.

dustman

Bardzo dobrze pamiętam ten serial, co jest dziwne, bo pamięć raczej mam słabą, ale widocznie wybiórczą. Leciało to na Polsacie i oglądałem regularnie. Tak na szybko, to pamiętam np. odcinek, w którym nagrywali "piosenkę" na automatyczną sekretarkę i Bobby trochę za bardzo się wczuł, grając półgodzinną solówkę na gitarze, którą później wycięli. Jakoś tak to było. Albo jak szukał starego komiksu ze Spider-Manaem. W którymś odcinku Wayne strasznie śmierdział "kurzym nawozem". To mi utknęło akurat w pamięci. Stare czasy to były i chyba powtórki nigdy nie było, albo przynajmniej ja nie pamiętam. Co jak co, ale polsat pewnie ma te wszystkie stare seriale, które kiedyś puszczali. Prywatna telewizja, to co innego, niż tvp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones