PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163733}

Gdzie jest Wally?

Where's Waldo?
6,9 636
ocen
6,9 10 1 636
Gdzie jest Wally
powrót do forum serialu Gdzie jest Wally?

a pamiętacie gazetę 'gdzie jest Wally?' ? :D zawsze najpierw otwierałam na samym środku i szukałam Wally'ego :D

jotwu

mam je do dzisiaj, a juz tyle lat minelo;)

użytkownik usunięty
Askaaaa

Pamiętam jak z bólem serca wyrzucałam te wszystkie gazetki, a całkiem ładną kolekcję miałam.

Ja do dziś je mam, co prawda nie wszystkie, ale nawet dzisiaj sobie poczytałem :D

użytkownik usunięty
gry270

Nie pisz mi takich rzeczy, ja naprawdę ubolewam nad tym, że pozbyłam się tych gazet. Musiało mnie coś w tamtym momencie opętać, bo innego wytłumaczenia nie widzę.

mam wszystkie numery ;) gdzieś tam sobie leżą :P

użytkownik usunięty
messer_behemot

I też masz to w takich segregatorach?

tak, nawet niektóre naklejki, te okrągłe co były dodawane do numerów :)

użytkownik usunięty
messer_behemot

Tak, pamiętam te naklejki, wszystkie meble w pokoju były nimi oklejone. Ostatnio gdzieś pomiędzy książkami znalazłam jedną gazetkę - cudem się uchowała :)

jotwu

Ja zawsze otwierałem na ciekawostkach, na temat starożytnego Egiptu lub Włoch.. lubiłem tą serie. Ale gazetek brak rodzice wyrzucili dawno dawno temu ;-)

ocenił(a) serial na 8
jotwu

I ta satysfakcja, jak już go znalazłeś... :D

jotwu

Hehe robiłem podobnie, też zawsze otwierałem na środku i go szukałem. Szkoda że pozbyłem się tych segregatorów. "Wally zwiedza świat" i to drugie, którego nie zbierałem do końca "Wally poznaje historie świata."

jotwu

Dokładnie tak! Nikt mnie nie mógł znaleźć Wally'ego szybciej ode mnie.Mam chyba z 5 pełnych segregatorów. :')

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones