Dynastia Tudorów
powrót do forum 3 sezonu

Sezon 3 na DVD

ocenił(a) serial na 10

Witam wszystkich sympatyków serialu :-)
Mnie zafascynował dawno ale dopiero teraz zajrzałam na Wasze forum.
Czy orientujecie się, kiedy będzie można w Polsce kupić sezon 3 na DVD?
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
KateG

Oj tego nie wiem ;)

ocenił(a) serial na 10
Marita09

No w właśnie, a ja nie mam HBO i niestety muszę czekać na 3 sezon :-(

ocenił(a) serial na 10
KateG

Poszukaj z necie ;) oglądasz na polsat cafe 2 sezon? :)

ocenił(a) serial na 10
Marita09

Tak, już chyba po raz 4-ty, bo mam poprzednie sezony na DVD i czasem zdarzyło mi się noc zarwać. Niby nic, ale matce 2,5-rocznego dziecka to niezbyt wypada - tylko że jakoś nie mogę się powstrzymać :-)

ocenił(a) serial na 10
KateG

Ja teraz oglądam po raz pierwszy 2 sezon a pierwszy to oglądałam już tyle razy ;) Ja to już nie mogę się doczekać 4 sezonu ;]

ocenił(a) serial na 10
Marita09

Po drodze jeszcze trzeci, ja właśnie wyczekuję ;-))A Ty już myślami przy czwartym ;-)
Oglądałam trochę urywków trzeciej serii i mam wrażenie że życie "po Annie" już trochę mniej pasjonujące a i Henryk najlepsze lata ma chyba za sobą.. Dziwne to może ale te "najlepsze lata" spędził chyba u boku Katarzyny. Czuć było w nim spokój. Potem strasznie się pogubił.

ocenił(a) serial na 10
KateG

Był młody, musiał się wyszaleć a na dodatek był u boku kobiety bardzo opanowanej, która go wspierała. A potem obsesyjne myśli o synu to nim bardzo zakręciło.

Marita09

Rzeczywiście bez Anny Boleyn wieje troszkę nudą...:/
Ale już nie mogę doczekać się IV sezonu! Czekam na dalsze losy Kitty i chcę zobaczyć Elżbietkę, chociaż tyle po Annie;)

ocenił(a) serial na 10
Adriana21

Ciekawe w 4 sezonie będzie skazanie Katarzyny Howard na szafot ;) bo gdy Henryk weźmie ślub z Katarzyną Parr to wszystko stanie się normalne.

Marita09

Mi się wydaje że kilka odcinków będzie z Kitty, czyli jej romans z miłością jej życia, a pozostałe z Parr. Myślę że wmieszają w to wątki z dziećmi Henryka. I powinno być więcej z dorastająca Elżbietą.

Adriana21

Ciekawe jak ukażą w serialu śmierć biednej Kitty. (ehh mam traumę po śmierci Anny-strasznie to przeżyłam) Podobno Katarzyna lubiła się z Anną Kliwjską i uwielbiała Elżbietkę;)

ocenił(a) serial na 10
Adriana21

Tak nie mogę się doczekać 4 sezonu ale za razem trzeba sobie uświadomić to że jest to ostatni sezon i to będzie koniec :( dla mnie najbardziej ciekawym momentem ze wszystkich sezonów będzie śmierć Henryka, jak oni to zrobią i czy będzie mówił "Anna Boleyn" i czy będzie pokazany chociaż kawałek rządów Edwarda ;)

ocenił(a) serial na 10
Marita09

Tak lubiły się. Elżbieta bardzo lubiła Annę Klwijską i trzymały je wielkie więzi. Potem trzymała więź również z Katarzyną a gdy ona została skazana na śmierć to bardzo to przeżyła.

ocenił(a) serial na 10
Marita09

To dopiero były skomplikowane, traumatyczne relacje.. Jak dzieci w tych warunkach dorastały..

ocenił(a) serial na 10
KateG

Dokładnie, dzieciństwo powinno być spokojne. A Maria i Elżbieta nie miały takiego.

ocenił(a) serial na 10
Marita09

Dzieci w tamtych czasach musiały szybciej dorosnąć...nie miały prawdziwego dzieciństwa..a nie wspominając o Marii czy Elżbiecie,które musiały patrzeć na swoje ukochane nieszczęśliwe matki krzywdzone przez Henryka.

Nooo w 4 sezonie będzie ukazana niesamowita historia Kitty,jej męczącego związku z Henrykiem i chwilowe szczęście u boku jej miłości Culpepera!To bedzie coś;]...na pewno scenarzyści skupią się na romansie z Thomasem i ich potajemne schadzki.Wydaję mi się,że wątek z Jane Parker bedzie szeroko rozwinięty w tej serii,gdyż będzie ona pomagać biednej Katarzynie spotykać się z ukochanym....za co póżniej tez jak Kitty zostanie ukarana;(

Jak już wcześniej pisałam ciekawi mnie jak skończy sie ta cała historia..tzn jak ukażą śmierć Charlesa Brandona (który umrze przed Henrykiem)...jak i smierć samego króla..?

Oglądałam ostatnio scenę śmierci z kilku odcinkowego filmu Krwawy Tyran Henryk VIII i nie wiem co o tym myśleć(?)...ponieważ nie wypowiada słów...Anna,Anna Boleyn...niestety'

ocenił(a) serial na 10
tara_05

Miały zrujnowane dzieciństwo. Ja bardzo chcę zobaczyć śmierć Henryka, jak to będzie zrobione ;) nie mogę się doczekać :) Wiosną 2010 ma wyjść ale kiedy będzie w Polsce? Mam nadzieje, że Polsat Cafe wyemituje 3 sezon Tudorów ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones