Michael Cera

Michael Austin Cera

7,4
12 492 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Cera

Brzydal jakich mało. Jola Rutowicz jest bardziej męska od niego. Aż dziwne, że zrobił taką karierę.

eufrozyna108

a uważasz, że Gérard Depardieu jest przystojny? ehh....

yamusia

nie tylko piękni robią karierę. liczy się przede wszystkim talent. Wprawdzie Michael Cera Marlonem Brando ani Deanem ,jeśli idzie o umiejętności, nie jest.

knopson

Dodam jeszcze, że w Juno zagrał naprawdę ok

knopson

Każdy wygląda jak wygląda, szkoda że są tutaj tak płytkie osoby i oceniają
innych po wyglądzie a nie umiejętnościach...

eufrozyna108

Czy każdy aktor musi być piękny? Odpowiedź brzmi ie! Przecież nie każdy ma takie szczęście i dostaje od losu piękno zewnętrzne. Jak widać odnosi większe sukcesy od ciebie, więc może nie pisz takich bzdur.
A co do Joli Rutowicz to prawdopodobnie jesteś jej pokroju, co wnioskuje po twojej wypowiedzi.

Giselle123

Holera, jak zdefiniować piękno, bo wg mnie się nie da, można powiedzieć że
ktoś jest uroczy bo tyczy to charakteru poglądu zachowania, ale hmm piękno,
czy to tak ważne jest, nie wiem, to chyba przez jonas brothers i miley
cyrus, ludzie patrzą i oceniają po pozorach, szkoda że ci ludzie których
wymieniłem, musieli przejść, różne zabiegi, aby mogli być hmm idealni, i
piękni, tylko dla tych osób płytkich...

gohan263

Daj spokój koleś, może i brzydki dla ciebie ale w porównaniu z tobą jest super gosciem, bo czytając ciebie można wywnioskowac że masz parszywy charakter i w tym przypadku przy nim leżysz, ja osobiscie wole dobry charakter od urody.

cable_Guy

Widać po awatarze twórcy tematu, jacy aktorzy się jej podobają i że ocenia ludzi po wyglądzie.

eufrozyna108

Dziewczyno jaka ty jesteś pusta. Pustaki powinno się do garów, a nie do oceniania sztuki, bo się potem czyta takie idiotyzmy jak np: temat założony przez ciebie. Chcesz się bawić w ocenianie urody to rób to tam gdzie to jest dla kogokolwiek istotne :O
Bardzo mnie interesuje jak ty wyglądasz skoro masz odwagę tak oceniać ludzi,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones