Mel GibsonI

Mel Columcille Gerard Gibson

8,4
54 522 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mel Gibson

Nie mogę się do niego przekonać odkąd się dowiedziałem,że bije żonę.

kilek1

Ja mam generalnie głęboko gdzieś co Mel Gibson robi w swoim życiu prywatnym. Aktorstwo i życie prywatne nie powinny być mieszane , więc ta afera z jego udziałem nie wpłynęła jakoś znacząco na mój stosunek do niego. Po prostu jest dobrym aktorem , nie ważne co w swoim życiu zrobi , zawsze będę oceniał go przez pryzmat jego aktorstwa.

użytkownik usunięty
kilek1

On bije żonę, a Ty może jesteś chamem co nie pożyczy przyjacielowi 2 złotych. Wychodzi na to samo. Najpierw patrz na siebie, potem oceniaj innych bo możesz się nieźle przeliczyć.
Dla mnie Gibson to naprawdę świetny aktor, uwielbiam jego ironiczne podejście do niektórych ról, coś a'la Willis w Szklanej pułapce, tylko że większy psychol (Zabójcza broń).
Drugiego takiego nie będzie, więc niechaj gra w filmach przez wiele lat jeszcze.

Rzeczywiście nie ma różnicy pomiędzy maltretowaniem i znęcaniem się a pożyczeniem 2 pln...

użytkownik usunięty
kilek1

Fałszywa miłość i granie na uczuciach to coś najgorsze. Sam chyba nie chciałbyś być oje*anym z kasy przez osobę, którą uważałeś za miłość swoje życia. Dobrze wszyscy wiemy, co emocje robią z człowiekiem, w szczególności, gdy się zakocha.

kilek1

W ogóle nie ma sensu wdawać się w dyskusję z człowiekiem, który porównuje bicie żony do niepożyczenia 2 zł... naprawde... wspólczuję kobiecie Silesianinowi.. jeśli w ogóle ją znajdzie.. a dla Ciebie stary h5, myślę podobnie :) Też nie umiem przełknąć i nie docenie go za aktorstwo, tak jak Polańskiego.. (jeszcze nim się dowiedziałam że orał dziecko był dla mnie marnym reżyserkiem).

noheaven

i ciekawe czy Romek sam by teraz oddał swoją 15letnią córkę na ostrą noc jakiemuś podstarzałemu koledze po fachu z Hollyood

TomqsSikorovitz

Bardzo dobre pytanie.. i w ogóle, czy obrońcy wielkiego Romka by dali..

użytkownik usunięty
kilek1

bo to zła kobieta była.

kilek1

bije albo i nie, zależy kto go chciał uwalić...i co to za żona, Ukrainka chętna wycisnąć z niego sporo grosza...

kilek1

Akurat żonce należało się spuścić porządne manto , niektórym babom się należy , chcą równouprawnienia , więc proszę bardzo.

accadacca

Mogła mu oddać, jest równouprawnienie. Doi z kasy takiego milionera, mogła wynająć osiłka, jeśli sama nie potrafi.

kilek1

Tu się z Tobą zgodzę, bo wcześniej bardzo lubiłam oglądać jego filmy, aktorem jest świetnym..i w sumie bardzo mnie zaskoczyło to, że jest prywatnie psycholem, bo nie wiem jak to nazwać, ale na pewno ma jakieś zaburzenia psychiczne. To tylko potwierdza to, że rzeczywiście jest dobrym aktorem, bo grał zupełnie inne role niż był naprawdę..i ludzie się nabrali, nie miał twarzy psychopaty, a niestety nim był. Teraz po tej aferze, już jednak ludzie inaczej go postrzegają.

karla_29

I co to ma do jego gry aktorskiej i talentu? Świetny aktor a prywatnie dobry wariat i wsio. Wszyscy święci teraz się znaleźli. Nigdy nie daliście komuś w kość? Zawsze jesteście tacy fair? Chciałbym to zobaczyć bo jakoś chodząc po ulicach i widząc co ludzie robią mam wrażenie że większość z was "dobrych ludzi" łże jak psy albo po prostu nie wychodzicie z domu i wam się we łbie poprzewracało i piszecie takie bzdury.

UBEKakaPOLICJA

Uwierz mi, że nie każdy ma aż takie zaburzenia psychiczne, żeby znęcać się psychicznie i fizycznie, grozić śmiercią, gwałtem, podpaleniem oraz pobiciem, nad druga osobą. To są poważne zaburzenia psychiczne, bez pomocy wykwalifikowanej osoby on sobie z tym nie poradzi. On moim zdaniem jest chory, a nie każdy chory człowiek powinien przebywać wśród społeczeństwa, a na pewno powinno się leczyć. Aczkolwiek, mówię, ze jako aktor nie jest zły..

kilek1

Pewnie zupa była zasłona to się należało.

kilek1

Jejku ludzie co was to obchodzi. Na prawdę nie umiecie rozgraniczyć życia prywatnego artystów od ich twórczości?

kilek1

Też mi się nie podobają niektóre aspekty jego życia prywatnego, ale jeśli chcesz oceniać aktorów w ten sposób, to ciężko będzie Ci znaleźć kogoś całkiem w porządku.

kilek1

Jego jak do tej pory jedyna zona jaka Mel mial (a spedzila z nim kilkadziesiat lat i wiele z nim przeszla, chocby wieczne ciagi alkoholowe) potwierdzila, ze nigdy jej nie uderzyl i na pewno by nie uderzyl zadnej kobiety.... a chodzilo o rzekomne pobicie jego kochanki Oksany Grigorieva, z ktora Mel ma corke. Cala sprawa to sprytna manipulacja Rosjanki, zeby wydoic goscia z kasy. Ostatecznie doszlo miedzy nimi do ugody w 2011r. na mocy ktorej Oksana dostala od Mela Dom ktory moze zamieszkiwac az ich corka osiagnie wiek pelnoletnosci i 750.000 dolarow zadoscuczynienia. Jak sie jednak dowiadujemy w obecnie trwajacym 2013 roku Oksana pozwala swoich prawnikow do sadu za to, ze jej "zle doradzili" w sprawie tego skandalu i naklaniali do kompromisu z Melem. Widac przehulala juz wszystka kase i przyszla po rozum do glowy ze za malo goscia wydoila! Ot cala historia - a ze Mel zdecydowanie bardziej znany - to wiekszosc baranow nie zaglebi sie w temat, nie poczyta, tylko jedzie po gosciu, jakby co najmniej drugiego Chrystusa ukrzyzowal.... Myslcie troche ludzie, uzywjacie swoich makowek a nie piszecie co wam byle szmatlawiec poda na talerzu...

Dave_Lee_Roth

aktor zajeb.tylko nie żle świrnięty.

Dave_Lee_Roth

świetne slowa popieram

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kilek1

Oczywiście bije żonę to od razu gorszy z niego aktor. Co cię obchodzi jego życie prywatne? Dla ciebie to tylko aktor i reżyser, więc oglądaj z nim filmy i się nie wypowiadaj o tym co cię nie dotyczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones