Mel GibsonI

Mel Columcille Gerard Gibson

8,4
54 447 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mel Gibson

...przeprosiłby jakoś, czy coś - kurde siedmioro dzieci - raz mu palma odbiła na punkcie ruskiej (nomen omen brzydkiej jak noc) która mu życie zniszczyła - zawsze jest szansa i nadzieja - w końcu tyle lat byli zgodną rodziną...

RogerVerbalKint

Nie obrażaj nocy.

karoman4

zawsze kurczowo trzymam się nadziei we własnym życiu na tym łez padole - jak to śpiewa Litza w Luxtorpedzie: światło w ciemności świeci, ciemność go nie ogarnia...

karoman4

"ło Boooziu" !!! właśnie przeczytałem na Onecie że omotała Go kolejna lampucera, młodsza od Niego o 34 lata i już jest Jego "żoną", co więcej jest z Nim w ciąży...jednak wóda wyżarła Mu sporą część mózgu

RogerVerbalKint

To chyba dobrze, że Mel dba o przyrost naturalny na świecie, prawda?

karoman4

Cóż - wizerunkowo lepiej by wyglądał powrót do starej żony...

RogerVerbalKint

Wizerunkowo.
A uczuciowo?

karoman4

Masz na myśli tzw. uczuciowość wyższą do starzejącej się - ale wiernej mu przez kilkadziesiąt lat, znoszącą jego alkoholowe ekscesy matkę siedmiorga Jego dzieci - czy też masz na myśli większą ilość bodźców do spontanicznego (przy użyciu mniejszej dawki viagry) wzwodu u 60 - latka ???

RogerVerbalKint

Nie mogę Ci na to odpowiedzieć, bo nie jestem Melem Gibsonem i nie znam jego uczuć. To już od niego zależy, co jest motywem dla tej nowej znajomości? Może to przelotny romans...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones