Christopher LloydI

Christopher Allen Lloyd

8,5
23 319 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christopher Lloyd

Jak dla mnie jest to jeden z bardziej charakterystycznych aktorów filmowych,stąd moje
pytanie-z jaką rolą utożsamiacie go najbardziej? Jak dla mnie zawsze będzie Emmettem
Brownem i Festerem Addamsem-nie wyobrażam sobie żeby ktokolwiek mógł zagrać te
postacie lepiej ;)

Olcia990

Emmett Brown zdecydowanie, za tę rolę go pokochałam:)

reesee

Zdecydowanie Emmet Brown i Mój przyjaciel Marsjanin :)

reesee

jako szalony naukowiec pasuje idealnie.Stworzony do tej roli.

reesee

Wiadomo:)

Olcia990

MI się kojarzy z Powrót do przyszłości.

ziomeq1100

Mi też :P

ziomeq1100

Każdemu:)

Olcia990

Świetnie zagrał w "Lot nad kukułczym gniazdem" Teraz jego twarz zawsze będzie mi się z tym filmem kojarzyć. Również w Rodzinie Addamsów :D

Olcia990

Fester Addamds i Dr Emmett Brown

matiwww2

Dokładnie

Olcia990

"Lot nad kukułczym" wyśmienita rola, a w drugim rzędzie przygodówki, komedie - Interstate 60 i Back to the future. Nie widziałem jeszcze "Rzeczy, które robisz w Denver będąc martwym" .

użytkownik usunięty
Olcia990

1. Rodzina Addamsów & 2. Powrót do przyszłości ♥

I "Lot..."

Olcia990

Która z ról? Zdecydowanie Dr Emmett Brown oraz... Jim Ignatowski z serialu "Taxi" (dla fanów zbzikowanego Lloyda prawdziwa uczta, naprawdę polecam).

użytkownik usunięty
Olcia990

Zdecydowanie Dr Brown. Moim zdaniem najlepiej zagrana postać w całej serii. Ta jego mimika przypominająca twarz szaleńca wymiata!

Olcia990

A ja w życiu bym wcześniej nie wpadł na to że ten łysy Fester z Addams Family to ten sam facet co doc Emmet z Back To The Future :)

Olcia990

chyba zadałeś najgłupsze pytanie w historii filmwebu - z jaką rolą - OCZYWISTE przecież, że wszystkim będzie się kojarzył z rolą Emetta Browna... ;) - ode mnie na wieki wieków ma 15 na 10pkt. i z wielkim płaczem przez brak kolejnych sequeli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones