PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443723}

Zona

La zona
6,9 6 339
ocen
6,9 10 1 6339
7,0 3
oceny krytyków
Zona
powrót do forum filmu Zona

Nudny film troche . Myslalem ze bedzie lepszy . Bo generalnie lubi kryminaly . A tu lekkie rozczarowanie . No niestety nie kazdy kryminal jest dobry .

tabaluga191919

Niedziwne, że "usnoles"... - Właśnie dlatego niedziwne.

ocenił(a) film na 7
Komancz

przysnąłeś i nie pojąłeś o co w tym chodziło...hmmmm to ma sens

ocenił(a) film na 9
MrocznyZiutek

plusik dla Ciebie Mroczny

ocenił(a) film na 5
Komancz

Najśmieszniej jest wtedy kiedy ktoś wytyka innym błędy samemu je robiąc. I to jeszcze powtarzając je po dwakroć, więc to nie literówka.

ocenił(a) film na 9
lobo621

Sadze,ze Ty tylko kibicujesz tutaj,bo ani go nie ogladales,ani nie oceniles?

ocenił(a) film na 5
Mieushek

Jeden raz masz rację, a dwa razy się mylisz. Nie oceniłem, ale oglądałem, a więc nie tylko kibicuję. Poza tym to coś złego, jak to nazywasz, kibicować? Albo oglądać ale nie ocenić? Jakiś przymus jest? Niczym złym też nie jest robić błędy ort. bo od tego nikomu nic złego się nie stanie, ale tak jak napisałem, jest śmiesznym wytykać je innym samemu robiąc to samo.

ocenił(a) film na 7
tabaluga191919

Spodziewałem się prawdziwego polowania na tego dzieciaka i więcej akcji. Jeśli o to chodzi mógłbym dać niższą ocenę. Moim zdaniem ten film to ani nie kryminał, ani nie thriller. Chyba bardziej dramat obyczajowy, przedstawiający ludzkie charaktery, umysł i mentalność człowieka, a także pewne konflikty klasowe i niesprawiedliwość w ogarniętym korupcją Meksyku. To moim zdaniem zostało dobrze pokazane i było esencją tego filmu, dlatego 7/10.

ocenił(a) film na 9
optical_84

Trafna ocena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones