PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796701}
7,6 1 312
ocen
7,6 10 1 1312
Williams
powrót do forum filmu Williams

Frank to turbo dupek

ocenił(a) film na 9

Nie wiedziałem, że F.W. był takim turbo dupkiem. A Claire sprawia wrażenie jakby została wrobiona w kierowanie zespołem i wcale nie ma do tego serca.
W ogóle to z tego dokumentu można było wywnioskować, że sam F.W. nic spektakularnego by w życiu nie osiągnął gdyby nie kilkoro ludzi, którzy w całej historii się dla niego poświęcali, w szczególności jego żona. A ten dupek nawet nie ma odwagi przeczytać jej książki w której się pewnie na niego zasłużenie wyrzygała. Tak jakby miał dużo innych zajęć siedząc na wózku ;)

ocenił(a) film na 8
xylian

Odniosłem takie samo wrażenie, wyglądało jakby wyścigi przesłoniły mu wszystko, a sprawy rodzinne uważał za niepotrzebne zawracanie tyłka. Scena w której Claire wzrusza się czytając mu fragment książki matki traktujący o Nim, a On siedzi z tą swoją niewzruszoną miną i postawą naprawdę obrzydziła mi tego gościa. gdyby nie Patrick Head i kasa Ginny to nic by nie osiągnął w tym sporcie

ocenił(a) film na 6
xylian

Apropos F.W. to tak została w filmie przedstawiona jego postać, ale ja się z tą oceną nie zgadzam.

Po pierwsze to nie można mu odmówić talentu skoro startując z samych nizin społecznych został mechanikiem nowobogackich a nie pomagierem w warsztacie za rogiem. Po drugie wiedział jakimi ludźmi się otaczać i z kim się przespać, a to jest cecha wielkich menadżerów i przywódców - a ja właśnie za takiego go uważam. Nie był może genialnym konstruktorem, kierowcą czy inżynierem, ale w każdej z tych dziedzin próbował szczęścia i ostatecznie postanowił zostać szefem zespołu F1, w czym okazał się być najlepszy na świecie. Pamiętajmy, że nie dane mu było skończyć żadnej wyższej uczelni w przeciwieństwie do jego konkurencji.

No a że lubił trochę zapierdalać nie oglądając się na życie i zdrowie innych? No cóż - najważniejsza jest prędkość, a ona nieraz wymaga ofiar. Jeżeli awansuje się do warstwy uprzywilejowanej to przypadkowymi ofiarami się nie interesujesz. Ostatecznie jednak Frank sam stał się ofiarą swojej manii zapierdalania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones