PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33482}

Ulicznicy

De la calle
6,9 24
oceny
6,9 10 1 24
Ulicznicy
powrót do forum filmu Ulicznicy

malo znany u nas film, ale naprawde godny obejrzenia! mysle ze kazdy komu podobalo sie np. ,,amerros peros', czy ,miasto boga" i ten film obejrzy z wielka satysfakcja. mamy tu opowiesc o mlodziencu ktory probuje sie wyrwac z prawdziwego piekla i robi wszystko ku temu by sie wyrwac. oczywiscie o happy endzie nie ma mowy. mroczny, przygnebiajacy i poruszajacy. polecam!!!!

użytkownik usunięty
miczum

ogladalam ten film jakis czas temu i uwazam ze jest o prostu swietny. chcialam go wypozyczyc albo kupic przez internet, ale NIGDZIE go nie ma. jezeli ktos wie gdzie moglabym go znalezc, bede bardzo wdzieczna...

Co prawda rok temu pojawila sie twoja wypowiedz ale... Ja tez polowalem na ten film wieki cale az w koncu polecialem do Meksyku i go dorwalem (nie, nie jestem az tak rabniety zeby leciec tam tylko po film - moja Zona jest Meksykanka) - jesli cie to wciaz interesuje napisz a moze cos zaradzimy. Mam DVD z tym filmem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones