PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=350090}

Tekkonkinkreet

Tekkon Kinkreet
7,9 3 001
ocen
7,9 10 1 3001
Tekkonkinkreet
powrót do forum filmu Tekkonkinkreet

To jest rewelacyjne arcydzieło. Śmiem stwierdzić, ze film lepszy niż ghost in the shell. Jego wartość energetyczno, przygodowa i oryginalna grafika i świetna muzyka czynią ten film wyjątkowym dziełem. Każda minuta z tym anime daje nieziemskie wrażenia. 10/10

Movie_Crash_Man

Tak się zastanawiałem, czy go sobie dziś wieczorem obejrzeć i twoja opinia wydawała się zachęcająca do stwierdzenia "śmiem stwierdzić, że film lepszy niż ghost in the shell" :p

GitS uważam za koszmarną animację, która poza konwencją nie ma do zaoferowania kompletnie niczego :p

ocenił(a) film na 9
kosobi

Gits jest wizją przyszłości zrealizowaną w formie thillera s-f w wersji animowanej. W tym filmie mogli, by zagrać żywi aktorzy i prawdopodobnie identycznie odegrany byłby kultowy niczym Blade Runner. Nie oglądam tego jako bajki bardziej jak mroczny thiller s-f w takich kategoriach robi spooore wrażenie

ocenił(a) film na 9
kosobi

W tekkonkinkreet dostajesz wizję świata oczami młodych postaci...muzyka jest niesamowita. To trzeba zobaczyć. Lepsze od Ghosta, bo nie "zamula" ciężkimi monologami jest bardziej "plastyczne" i więcej się dzieje, jest lżejsze.

Movie_Crash_Man

Nie potrafię zrozumieć dlaczego Tekkonkinkreet jest tak mało popularny. Ociera się przecież o warstwę geniuszu.

ocenił(a) film na 9
wilczekstepowy

Bo jest zbyt fantazyjne i wybujałe, a zarazem pełne akcji , cudownej muzyki, wizjonerstwa. Ludzie nie lubią rzeczy oryginalnych.Gdyby nie dynamizm akcji i muzyka,a zarazem fantazyjność i wizjonerstwo obrazu nie byłoby to dla mnie cudowne przeżycie, a jest za każdym razem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones