PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=286902}
8,4 287
ocen
8,4 10 1 287
Rubí... La descarada
powrót do forum filmu Rubí... La descarada

Prosze napiszcie mi szybko!!! To kontynuacja Ceny marzeń (Rubi)?

Lexie_

Ja wiem i jestem pewna, że film Rubi La descarada (to jest PEŁNA ORYGINALNA nazwa filmu ) ma 175 odcinków, ale TVN wykupił zaledwie 115 odcinków, które skończyły się niedawno. Czy dokupi resztę nie wiem. Wiem, że w tych dalszych odcinkach Rubi zastrzeli się, a Fernanda uwiedzie Alejandra i jego syna. Czy na koniec Alejandro wróci do Maribel - nie wiem, ale sądząc po telenowelach to tak :)

XscarlettX

W Polsce było 115 odcinków , a nie 175, bo one były poprostu dłuższe !! i wyszło mniej odcinków. 2 części Rubi nie ma ! Jest tylko 2 godzinny film, z jej dalszymi losami. Drugiej szęści nie nakręcili, bo aktorka grająca Rubi się nie zgodziłą. Koniec.

maaarcia_0701

hmmm napisz do tvn to sie przekonasz czy masz racje- wedlug mnie odcinkow jest 175 nie 115 a dopiero po tym jest 2 godzinny film.

Lexie_

powiem tyle.. cena marzeń to badziewny polski tytuł a Rubi.. la decarada to jest prawdziwy tytuł filmu..

jona13

Polacy zawsze tak "cudownie" tłumaczą tytuły

Lexie_

na stronie www.imdb.com jest napisane, że odcinków jest 115, więc o co wam chodzi z tym, że odcinków jest 175? Interesujące...

Lexie_

Tak to kontynuacja Ceny marzeń! Tylko powiedzcie jak zdobyć ten film ( kupić)?

justysr24

zgadzam sie z maaarcia_0701, a Rubi la descarada to jest podsumuwujacy 2h film ktory zostal wyemitowany tylko w meksyku, Polska to Polska i pewnie sie nie doczekamy go u nas;] a odcinkow jest 115 bo sa dluzsze.

Lexie_

Przed chwilą skończyłam oglądać Rubi .... La descarada z tego linku, co zostało podane na tym forum... a tu zonk. Bo nic nowego nie zobaczyłam. Ciągle Fernanda rozmawia z Loretem czy jak mu tak o Rubi, i, krótko mówiąc, zamiast film z dalszymi losami zobaczyłam telenowele w pigułce.

Jakby ktoś mi mógł podać link do tej "nowej" części, to bardzo proszę i z góry dziękuję.

Ellcik

dokladnie loreto opowiada fernandzie o rubi i sa urywki z tel czyli dobrze to nazwalas telenowela w pigulce. i w dodatku nie po polsku wiec nawet gdyby to bylo to to i tak nie da sie tego obejrzec. tylko nie rozumiem jednego, skoro jest ten 210 min film to dlaczego tvn go nie wyemitowal??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones