PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8100}

Niedźwiadek

L'ours
8,0 6 335
ocen
8,0 10 1 6335
Niedźwiadek
powrót do forum filmu Niedźwiadek

Mało jest filmów które mnie tak rozklejają. Łzy płyną po policzkach za każdym razem.

zinedine

Pewnie należysz do tych, którzy jadąc samochodem i widząc jeża na drodze dodają gazu żeby go przejechać?

użytkownik usunięty
jarek_arek

ktoś chyba nie doczytał wypowiedzi do końca...

ocenił(a) film na 7
jarek_arek

hahaha

ocenił(a) film na 9
jarek_arek

ale z ciebie krejzol

użytkownik usunięty
zinedine

Czesć Elaviart, fajnie, że jednak jest w Tobie trochę cząstki dziecka i tej wrażliwości.

Film cudny, obejrzany przeze mnie w dzieciństwie mam do niego spory sentyment

ocenił(a) film na 8

Mylisz mnie z nim. Nie każdy na fw ma alterkonto.

użytkownik usunięty
zinedine

no nie, ale ty masz. Pozdro.

ocenił(a) film na 8

To, że obaj jesteśmy sceptykami i przyznaje jego sposób myślenia jest bardzo podobny do mojego, nie czyni nas tą samą osobą.

użytkownik usunięty
zinedine

ale to , że we wszystkich kłótniach wspierasz się z tego albo drugiego konta - owszem juz tak. ;D

ocenił(a) film na 8

Słowo klucz - podobnie myślimy
To wszystko.

użytkownik usunięty
zinedine

Tiaaaa, nawet jeśli podobnie się myśli, to nie zawsze user wspiera w kazdej bitwie slownej te druga strone, a ty to robisz zawsze i ciagle, wiec nie dziw sie ze cie biora za niego, a raczej powinnam napisac tamte konto za twoje alter.

ocenił(a) film na 8

Dzizas, ja od dawno nawet nie udzielałem się na "INNE". Kto tak twierdzi, nawiedzona Jehanne?

użytkownik usunięty
zinedine

między innymi takie podejście też cie zdradza^. Ale nie bulwersuj sie juz tak, zlosc piekności szkodzi i nie wpływa zbyt dobrze na twa wiarygodnosc hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones