PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838872}

Na rauszu

Druk
7,5 72 099
ocen
7,5 10 1 72099
7,2 51
ocen krytyków
Na rauszu
powrót do forum filmu Na rauszu

dobry

ocenił(a) film na 8

po prostu dobre duńskie kino.
Trochę śmieszno trochę straszno, bardzo północny styl produkcji

ocenił(a) film na 8
maksymiliankolbus

Gdzie Pan oglądał? Jestem baaardzo ciekawa tego filmu, ale chyba nieprędko będzie możliwość obejrzenia go gdziekolwiek.

rebelangelx

No w Polsce premiera za ponad miesiąc. Trochę se jeszcze poczekamy. No chyba, że jest gdzieś po angielsku w necie. ;)

ocenił(a) film na 8
Radek_Traczyk

No tak! Moje przeoczenie tej premiery. Czekamy w takim razie. ;)

użytkownik usunięty
rebelangelx

Już jest w sieci, można dopaść z polskimi napisami.

Dokładnie, jak ktoś nie chce czekać 2-3 miesiące jak wejdzie do nas do kin (o ile do tego czasu otworzą kina). Swoją drogą film jako komediodramat jest niezły, może lekko naiwny. no i oglądając to daje radę się parę razy uśmiechnąć. Mocny kandydat do Oscara za film międzynarodowy.

ocenił(a) film na 8
Taio

Na Oscara nie ma szans. Brak gejów, czarnoskórych i skośnookich.

Galder

Film międzynarodowy nie musi spełniać takich kryteriów. Oglądałem z kilkanaście takich kandydatów nie nominowanych i nie było żadnych czarnoskórych i homoseksualistów.

ocenił(a) film na 8
Taio

No to "nieanglojęzyczny", a nie "międzynarodowy". W kategorii "najlepszy film" (a więc tej z parytetami) startują również filmy, jak to nazwałeś, "międzynarodowe". I w tej kategorii "Druk" raczej nie wygra.

ocenił(a) film na 7
Galder

To się zdziwisz, bo póki co to główny faworyt w tej kategorii

ocenił(a) film na 9
maksymiliankolbus

Bardzo bardzo dobry film.

ocenił(a) film na 8
maciekooo

Zgadzam się z przedmówcami - film jest fantastyczny. Najważniejsze jest chyba to, że nie wpisuje się w prosty schemat "picie to zuo", lecz pokazuje też jego poztywne skutki. Myślę, że jego przesłanie jest właśnie o tym, żebyśmy tę granicę pomiędzy złym, a dobrym piciem znaleźli sobie sami :)

thatschaucerbitch

W rzeczy samej :) A kino naprawdę dobre. A sam Mads Mikkelsen jak zwykle świetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones