PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838872}

Na rauszu

Druk
7,5 72 393
oceny
7,5 10 1 72393
7,2 52
oceny krytyków
Na rauszu
powrót do forum filmu Na rauszu

Film jest bardzo przewidywalny. Myślę, że większość widzów w trakcie seansu będzie w stanie przewidzieć, jak skończy się niebezpieczny eksperyment z alkoholem (czego nie mogli przewidzieć główni bohaterowie, czwórka pedagogów). Ilość absurdów może sprawić, że część oglądających odbije się od tego filmu. Ja go pokochałem za świetną grę aktorską, dużą dawkę humoru, a także niebanalne podejście do problemu picia alkoholu.
Pytanie do Was: jakie waszym zdaniem przesłanie wypływa z filmu? Jeżeli nie alkohol wyzwala w nas to, co najlepsze, to co?
PS. Nie przypominam sobie, kiedy ostatni raz miałem w kinie takie dreszcze, jak podczas oglądania sceny tańca Madsa Mikkelsena.

PapaCass

Uważam że alkohol czasem nic nie wyzwala ...i jest spora różnica pomiędzy człowiekiem trzeźwym mówię też o kwestii duchowej a nie tylko fizycznej a pijanym....jak byłam gowniakiem to sądziłam że alkohol "wywlecze "z ciebie całą prawdę o tobie i twojej naturze..jako że byłam gowniakiem a teraz jako tako jestem dorosła stwierdzam że to gówno prawda...nie jesteś do bólu szczery i można wszystko od ciebie wyciągnąc ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones