PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37433}
6,3 12
ocen
6,3 10 1 12

La banda del gobbo
powrót do forum filmu La banda del gobbo

Typowe włoskie polizioteschi z Tomasem Milianem w roli braci bliźniaków. Jedna z kolaboracji Miliana z Lenzim, całkiem udana, choć jeśli ktoś nie jest koneserem tego typu filmu - może nie dosiedzieć do końca. Jest kilka pościgów, sporo włoskich, pięknych samochodów. Na pewno nie tak brutalnie jak u Castellariego, ale warto zobaczyć choćby dla świetnego występu samego Miliana. 7/10.

ocenił(a) film na 4
klotz

Czy ja wiem, czy takie typowe? Wydaje mi się, że to trochę takie wygłupy, polizioteschi z reguły jest ciut bardziej poważne. Tutaj Millan miał chyba odgrywać postać lekko komiczną, ale jakoś nie wyszło to zbyt dobrze i mnie irytował. Takie moje zdanie, ale wiem, że podobne filmy z Millanem mają swoich fanów.

kangur_msc_CM

"typowe włoskie polizzioteschi z Tomasem Milianem" raczej zawsze jest lekko komiczne ;) No bywają wyjątki, ale rzadko.

ocenił(a) film na 4
klotz

Mój błąd. Nie wiem czemu odniosłem się do "Typowe włoskiego polizioteschi", zamiast do "Typowe włoskiego polizioteschi z Tomasem Milianem" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones