PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106269}

Interstella 5555

Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem
7,9 5 120
ocen
7,9 10 1 5120
Interstella 5555
powrót do forum filmu Interstella 5555

Bardzo świeży, przyjemny, wciągający i ciekawy. Muzyka uzupełnia ten obraz w sposób znakomity. 9/10 - jeden punkt wyżej za muzykę zespołu Daft Punk!

ocenił(a) film na 9
Tomasz_P

super kreska i muzyka

ocenił(a) film na 8
Tomasz_P

Wg mnie na uwagę zasługuje kilka wątków fabularnych tj pranie mózgu etc.

Tomasz_P

Świetny film, fabuła sama w sobie, śliczna kreska, no i muzyka. Jednak da się opowiedzieć ciekawą historię bez dialogów. Co prawda po cichu liczyłam, że Shep zmartwychwstanie w jakiś cudowny sposób, ale i tak takie zakończenie mnie zupełnie usatysfakcjonowało :)

ocenił(a) film na 10
Tomasz_P

Znałem Daft Punk i ich teledyski do piosenek "One more time", "Aerodynamic" itd. z telewizji. Nie wiedziałem wtedy, że tak naprawdę poza tymi 4 teledyskami jest ich więcej i tworzą jedną wielką spójną całość, jaką jest film "Interstella 5555". Film tak jak pisali moi przedmówcy jest świetny. Wspaniałe połączenie historii o miłości, muzyce, o tym jacy bywają ludzie i oczywiście "kosmitach" :P Czyli klimaty jak najbardziej Daft Punkowe :) Jak dla mnie KOSMOS! :) Ten film nakręcił mnie do tego by kupić na allegro album "Discovery" :) Teraz słucham go sobie godzinami podróżując w myślach :) Album pobudza wyobraźnię i co tu dużo mówić...jest tak samo dobry jak cały film. Stąd moja ocena 10/10. Pozdrawiam gorąco! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones