PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31166}

Asy przestworzy

Aces High
8,5 1 006
ocen
8,5 10 1 1006
Asy przestworzy
powrót do forum filmu Asy przestworzy

Jednak chyba nie istnieje wersja z napisami polskimi NIESTETY. Obejrzałem go i względnie zrozumiałem, tylko dzięki temu, że znam trochę niemiecki i dobrze angielski a to co mówili Francuzi wydedukowałem z CZESKICH napisów jakie przypadkiem znalazłem.

Ogólnie film jest stary i to widać, ale wiernie starano się oddać walki powietrzne, samoloty nie są wszechmocne - jak na ogół pokazują we współczesnych produkcjach. Wybuchy niestety widać, że wklejane, no ale gdyby zrobiono komputerową reedycję i poprawiono mankamenty to film bdb.

ŻAL, że takie filmy nie mają dobrego wydania i trzeba je piracić bo sposobu by je dostać w wersji polskiej nie ma po prostu!

Jak ktoś zna chociaż dobrze angielski niech obejrzy jedyną dostępną wersje ENG, ja polecam. Szkoda, że filmy pokazujące wojnę w mniej komercyjny sposób są tak zapomniane.

użytkownik usunięty
KREATOR

ŻAL, że takie filmy nie mają dobrego wydania i trzeba je piracić bo sposobu by je dostać w wersji polskiej nie ma po prostu!

Cholera jasna, zgadzam się z tym! Porządnych filmów nie można kupić ;/ ale, ale może jeszcze Zone Europa go puści, bo ostatnio leciał przez 2 dni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones