PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=249289}
7,3 184 405
ocen
7,3 10 1 184405
6,7 19
ocen krytyków
Apocalypto
powrót do forum filmu Apocalypto

Na takie filmy chce się chodzić do kina.Brutalny,czasem bardzo,ale ogląda się z zapartym tchem.Nie jest oparty na faktach ,tylko na podstawie legend,więc należy do niego odpowiednio podejść.Majstersztyk.

ocenił(a) film na 10
Iluvatar

Mam pytanie widziałes ten film ?? bo ja jutro wybieram się do kina ;)) juz nie moge sie doczekać i mam nadzieję, że się nie zawiodę. pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
magdalena29

Hej:) Przed chwilką wróciłem i z chęcią poszedłbym jeszcze raz. Film jest genialny. Z resztą co ja będe tu pisać... Pójdziesz to zobaczysz. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Fiolek

Sama fabuła filmu jest wtórna i mało ciekawa:( wykonanie troche lepsze. Niewiele pokazano codziennego życia majów, pare minut w mieście tylko a szkoda. Druga część filmu to już sceny z predatora I. Film ciekawy jednak po Gibsonie spodziewałem sie czegoś więcej:/

ocenił(a) film na 9
magdalena29

Tak wspaniały film.Nie dla dresiarzy i głupich małolatów,których było niestety kilku na sali.

Iluvatar

A ja bylem na nim wczoraj i jestem rozczarowany :/,film jest dobry ale widzialem duzo duzo lepsze filmy.

ocenił(a) film na 7
Iluvatar

Obejrzałem. Swietnie przedstawione życie codzienne Majów, ich sposoby walki, składanie ofiar. Po 1,5 godziny pomyślałem sobie fajny film, pewnie zawiode się na koncówce :P Ale nie zawiodłem się, wręcz byłem miło zaskoczony. 9/10 Bo kolo za szybko biegł a mój mózg nie może przyswajać tylu obrazów na raz :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones