PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=249289}
7,3 184 321
ocen
7,3 10 1 184321
6,7 19
ocen krytyków
Apocalypto
powrót do forum filmu Apocalypto

Panu Gibsonowi serdecznie podziękujemy za dobre intencje. Idz pan lepiej na emeryture bo przy tych pana filmach i przy tych pana rolach płaczliwych twardzieli, których każda normalna kobieta uznaje za kretynów, można znieść kwadratowe jajko. Jesteś pan tak pełen wdzięku co ci pulchni faceci którzy uprawiają Sumo. Raz na dwa lata pokażesz się pan w rajstopach ( Czego pragną kobiety ) w których wyglądasz pan jak średniej jakości baletnica, i robisz pan " Jezioro Kogucie " . Panie MELatonina czas dorosnąć albo wrócić do zkładu bez klamek o rudym suficie.

Hannibal_Lecter_3

Hannibal faktycznie Gibson jako aktor był ogólnie do dupy ( z małymi wyjątkami np. Braveheart), ale reżyserem okazał się świetnym. Zastanów się nad tym co piszesz. Gibson jako reżyser stworzył 3 filmy, z których 2 zaliczają się do najważniejszych filmów w historii. Wychodzi więc na to że albo gówno znasz się na kinie, albo jesteś idiotą.

ct23

Podoba mi sie! Albo gowno sie zna na kinie albo jest idiota! Ja mysle ze jedno i drugie ;)

Hannibal_Lecter_3

Weź pan panie Hannibal idź i nie wracaj. Co to ma być za komentarz?? Zazdrościsz Mel'owi czy jak??

s1mon

bez przesady Gibson dopiero co zaczyna swoją karierę jako reżyser, więc do najlepszych w tym fachu to on może buty wycierać. Nie widziałem Człowieka bez twarzy, Braveheart był rzeczywiście świetny i przyznaję, że ten film mu się udał, ale na Pasji to ja tam nic twórczego nie widziałem. Ale co tam, przecież kasiory Gibson na niej uzbierał. Tak więc Pasja niczym szczególnym nie była. Mam nadzieję, że zejdzie ze złej drogi i zacznie tworzyć takie działa jak Waleczne serce.

ocenił(a) film na 10
Hannibal_Lecter_3

Już z wieloma osobami miałem do czynienia, czy to w Polsce, czy za granicą. Jednak tak głupiej wypowiedzi jeszcze nie słyszałem. To po prostu kupa śmiechu.

Mel Gibson to jeden z najlepszych reżyserów. Przez PASJĘ poruszył serca wielu widzów, niekoniecznie religijnych chrześcijan, ale i muzułmanów, ateistów i żydów. To artysta.

Proszę się nie wypowiadac na tematy filmu, ponieważ to wstyd dawac takie argumenty.

ocenił(a) film na 9
Hannibal_Lecter_3

panu juz podziekujemy panie Hannibal Lecter.Idz pan z takimi tekstami w cholere panie Lecter.Widocznie znasz sie na kinie jak kot na kwaśnym mleku:) i chcialbym ciebie widziec jak to kwadratowe jajo znosisz albo w rastopach paradujesz:)

ocenił(a) film na 7
Hannibal_Lecter_3

nie podoba się.to nieoglądaj filmów jego ani filmów z nim.krótka piłka.

Hannibal_Lecter_3

Szczegolnie ciekawe sa wypowiedzi podobnych tOBIE "twardzieli", ktorzy w zyciu do niczego nie doszli, sa po prostu numerkiem w statystyce czy tez moze po prostu zerem, ale chwytaja sie krytyki kogos cenionego przez tysiace ludzi. Zalosne.

Hannibal_Lecter_3

Tia - rowniez chetnie przylacze sie do Szanownych Przedmowcow: skocz na grabie Hannibal !
Nie przepadam za Melem, ale Wielkim Czlowiekiem jest ... nie ublizajac Tobie ;) Napisz o kims, kogo lubisz - jezeli potrafisz bez jadu.

Hannibal_Lecter_3

Nie ma to jak kolejny w środowisku filmwebu fanboy, który nie widzi nic poza czubkiem swego nosa....
Do tego to także kolejny kretyński post nie wnoszący niczego...

ŻAŁOSNE

ocenił(a) film na 7
laki

A ja Gibsona uwarzam za bardzo dobrego aktora i wspaniałego reżysera jego sukcesy mówią same za siebie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones