PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=249289}
7,3 184 401
ocen
7,3 10 1 184401
6,7 19
ocen krytyków
Apocalypto
powrót do forum filmu Apocalypto

Kiepski film i kontynuacja fascynacją przemocą w jej skrajnej postaci! Nic w tym filmie nie było ani wyjatkowo interesującym, ani pięknym, pozytywnie odebrałem wyłącznie ścieżkę dźwiękową, ale i to nic wyjątkowego!

ocenił(a) film na 8
Raven_11

Hollywood w tym filmie ? W dodatku czysty i marny ? Raczysz żartować...

Arcydzieło to to nie jest, ale też nie przesadzajmy. Dobry, nawet bardzo dobry film w swojej klasie, w dodatku w bardzo oryginalnej nawet jak na kino scenerii. Z pięknymi zdjęciami, naturalnie zagrany, z odpowiednim klimatem rodem z "innego świata". A że fabuła ograna ? Jakbym chciał oglądać tylko filmy z oryginalną fabułą to nie wiem czy zaliczyłbym jeden na rok...

Gibson pokazuje przemoc dosłownie, bez typowego "najazdu na sosnę" w mocniejszych momentach. Jeśli komuś to nie odpowiada, to po kiego grzyba wybiera się do kina na film o krzyżowaniu bądź krwawych obrzędach, a potem jęczy z tego powodu na forum ?

ocenił(a) film na 6
Gregg

>Jakbym chciał oglądać tylko filmy z oryginalną fabułą to nie wiem czy zaliczyłbym jeden na rok...

Czas zmienic kino, wtedy szanse stu krotnie wzrosna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones