PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=454341}
6,0 7
ocen
6,0 10 1 7
Amar a morir
powrót do forum filmu Amar a morir

Telenowela

ocenił(a) film na 4

Film strasznie telenowelaty. + gwiazdka za główną aktorkę :)

ocenił(a) film na 8
ty_ses_vul

Pozwolę się sobie nie zgodzić :-)
Romansik, ale z fajnymi zdjęciami, niezłą muzą, trochę wyżej go oceniam niż hollywoodzkie szmiry. Trochę kryminału, kilka ostrzejszych scen. A dla aktorki dodałbym ze 3 gwiazdki :-) ale ok, też dodaję tylko jedną

ocenił(a) film na 4
bodek__

Z tą aktorką fajna jest jeszcze Moskitiera, nie wiem, czy widziałeś. Pozwoliłem sobie popatrzeć na Twój profil i widziałem, że chcesz obejrzeć No eres tu, soy yo. Jeśli jeszcze nie oglądałeś, to zobacz sobie No sos vos, soy yo - to jest, o ile się nie mylę, oryginalna, argentyńska wersja tego filmu. Chociaż strasznie mnie irytował tam aktor grający głównego bohatera.

ocenił(a) film na 8
ty_ses_vul

Moskitiere widziałem, ale nie zachwyciła mnie. No eres tu, soy yo chciałem też obejrzeć dla Martiny. Ale najlepszy, jaki widziałem i szczerze polecam to La cara oculta. Obejrzałem zanim poznałem Martinę Garcię i film mnie powalił. Zaraz potem aktorka.
Potem chciałem obejrzeć wszystko z Martiną, ale niewiele tego jest :)

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
bodek__

Mi się Moskitiera bardzo podobała, no i gra tam jedna z moich ulubionych aktorek - Emma Suarez. Z Martiną widziałem jeszcze film Rabia, podobał mi się tak średnio i Satanas (ma tam małą rolę), który podobał mi się bardzo.
Chętnie obejrzę sobie La cara oculta, o ile ją znajdę. :)
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
ty_ses_vul

Hehe... to ja mam odwrotnie, bo Rabia i Satanas jeszcze czekają...
Ktoś gdzies pisał, że Operacion E jest już do znalezienia... więc być może będę miał za sobą komplet tego, co da się obejrzeć i życie będzie mogło się na tym zakończyć :)
No chyba, że znajdę sobie kolejną piękność (Emma Suarez mnie nie przekonuje).
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
bodek__

Emma ma już swoje lata... A jak podoba Ci się Paz Vega?

ocenił(a) film na 8
ty_ses_vul

Nie pamiętam żadnego filmu z nią. Na zdjęciach - elegancka babka... ale nie ma tego czegoś :-)
Martina García rulez ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones